Työsuhdevalikko

Suojaintoimittajia

HALI on koostanut listan potentiaalissta suojaintoimittajista. Lista on koostettu HALIlle saapuneista tarjouksista.

HUOM. HALI ei ole voinnut selvittää tavarantoimittajien taustoja ja vastuu tilauksista on tilaajalla/jäsenellä. Suosittelemme tarkkuutta/huolellisuutta tavarantoimittajan valitsemisessa.

YRITYS YHTEYSHENKILÖ S-POSTI PUHELIN
Soft Protector ltd Reijo Saunamäki reijo@softcare.fi 098870430 / 0400448690
Lumi Dental Tarkko Auvinen tarkko.auvinen@lumidental.com 0406463591
Röntgentekno Oy Ville Ekroos ville.ekroos@rontgentekno.fi 0505613713
Led Experts Finland Oy Ilkka Ruuska ilkka.ruuska@ledexperts.fi 050 410 8147
iTechnology World Lauri Orpana lauri@itworld.fi 0504351267
Foodig Robert Savikko robert@foodig.fi 0505661055
ProMart Oy Elmeri Hermas elmeri.hermas@promart.fi 0504625922
Plywood Print Iida Hänninen info@lasercutstudio.com 0451893966
TTF-International Oy Risto Valkola risto.valkola@meritukku.fi 0400683433
Coloro CLR Oy Kimmo Karppinen kimmo.karppinen@coloro.fi 0440884407
Corex Trade Co., LTD Joe Hansson joe@corextrade.com 00. Corex Trade – Product List – Product List 20200408.pdf
Turvakerroin Oy

Apukauppa Oy

Yleissiivous Oy

 

Jari Niemi

Mikko Kangas

info@turvakerroin.fi

info@apukauppa.fi

www.yleissiivous.fi

 

050 3225737

mikko.kangas@yleissiivous.fi

Inion Oy Tero Aaltonen tero.aaltonen@inion.com 0407181400
SAILAB – MedTech Ry:n jäsenyrityksiä
Abena Finland OY Niilo Torkkel niilo.torkkel@abena.fi 020 71 29 780
Ettonet Oy info@ettonet.fi 037817996
Mediq Suomi Oy asiakaspalvelu@mediq.com  020 112 1788
Mölnlycke Health Care Oy 0201622300
OneMed Oy Eeva Suhonen eeva.suhonen@onemed.com 0207866810
Pedihealth Oy info@pedihealth.fi 0207401330
3M Suomi 09 52 52 1
Vingmed Oy Hannele Levo hannele.levo@vingmed.fi 0400412556
VWR International Oy info.fi@vwr.com 0980455300